KURUMSAL

Hanedan inşaat, uzun yıllar makina sanayiinde, ülkeye katma değer sağlamış Anadolu Teknik Makina kuruluşudur. Sakarya’nın Karasu ilçesi, limanı, denizi,kumsalı, tatil beldeleri, yazlık turizmi, dağ turizmi ile bölgede çok hızlı büyüyen bir ilçedir. Hanedan inşaat olarak bugüne kadar sanayi alanındaki yapılanmamızı inşaat sektörüne taşıdık. Hanedan İnşaat, Depreme dayanıklı, kaliteli malzeme seçimi, yapılan prozelerin konum itibariyle değer kazanacak mevkilere yapılması, iç ve dış mimaride estetik kaygı , yapıların kesinlilikle ergonomik mimari anlayışı birinci öncelik alınarak yapılması, inşaat sektöründeki gelişim ve yeniliklerin Karasu’ya taşınması, saygın müşteri portföyü ile kaliteli yaşam alanları sunar.

Misyonumuz:

İnşaat sektöründe temel esas olan 3E (Emniyet, Estetik ve Ekonomi) döngüsünü sağlamak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kâr marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörde müteahhitlik mühendislik hizmetini tam anlamıyla vermektir.

Vizyonumuz:

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmek. Uzmanlaştığımız inşaat sektöründe imza atttığımız kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştıran bir firma olmak. Sağlam ve Şık Yapılar Sunar.

Tüm Hakları Saklıdır ®
aa....