Karasuda Satılık Yazlık - Hanedan Güvencesi

Karasuda satılık yazlık almak istiyorsanız Hanedan İnşaat.

Yemyeşil doğası, kilometrelerce uzanan plajı, ender doğal güzellikleriyle Karasu sıradan bir tatil beldesi olmanın çok uzağındadır. Büyük şehirlere yakın konumu sayesinde Karasuya olan ilgi günden güne artmaktadır. Sakarya'dan 50 km uzaklıkta bulunan Karasuya duble yol ile ulaşmak kolaydır. Yeni açılması planlanan Kuzey Marmara Otoyolu sayesinde de İstanbuldan ulaşmak 1 saate inecektir. Avrupa'nın en uzun 2.plajına sahip olan Karasu yatırımcılar için de bulunmaz bir fırsattır.Türkiye'nin nadir güzelliklerinden birisi olan Maden Deresi Karasu sınırları içindedir.

Hanedan İnşaat yılların verdiği birikimle 1+1 den dubleks evlere, müstakil evlerden farklı tipte daire projelerine kadar çok sayıda projeyi başarıyla gerçekleştirmiştir. Karasu İnşaat Projeleri sayfamızdan gerçekleştirdiğimiz projeleri görebilirsiniz.

Karasuda satılık yazlık almak isteyenlerin tercihleri doğrultusunda değişik lokasyonlarda tamamladığımız yada yapımı devam eden projlerimiz bulunmaktadır. Karasu Yenimahalle bölgesinde,32 Evlerde, Karasu MYO'ya yakın, Karasu Devlet Hastanesine yakın, Alışveriş merkezlerine yakın lokasyonlarda yazlık evleri tamamladık ve sahiplerine teslim ettik. 

Sakarya Karasuda satılık yazlık ev dışında yazlık kışlık yaşanabilecek daire inşaatlarımız da bulunmaktadır. 95 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olmanız mümkün. Karasuda satılık daire bulmanın en kolay yolu Hanedan İnşaat'e uğramaktan geçer. 

 

Karasuda satılık yazlık

 

 

 
 
 
 
 
 
 
Tüm Hakları Saklıdır ®
aa....