Karasuda Satılık Yazlık

Karasuda satılık yazlık almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 

Karasu'da merkezi konumlarda yapılmış olan sitelerden birinde eviniz olasun istemezmisiniz. İsterseniz denize çok yakın, isterseniz üniversiteye yakın, isterseniz hastaneye yakın olsun daha birçok mekan, tasarım, proje farklılıkları ile sizleri çok ekonomik fiyatları ile ev sahibi yapabiliriz. Hanedan İnşaatın tasarlamış olduğu birçok projeden size uygun olanını seçmek için sizleri firmamıza bekliyoruz.

Karasu yemyeşil doğası, denizi, alışveriş ve eğlence merkezleriyle sürekli değerlenen bir ilçe. Sakarya merkezine 50 kilometre mesafede, İstanbula yeni açılacak Kuzey Marmara otoyolu ile 1 saat mesafede. Hanedan inşaat olarak çok farklı ev tiplerinde daire projeleri gerçekleştiriyoruz. 1+1 yazlık evlerden dubleks dairelere projelerimiz mevcuttur. 

Karasuda satılık yazlık almak gerçekten iyi bir yatırımdır. Sürekli gelişen bir bölge olmasından dolayı yerli ve yabancı yatırımcıların ilgili artarak devam etmektedir. Liman projesi ile daha da değerlenmesi beklenen bölge sadece yazlık değil yazlık kışlık yaşanabilecek bir yerdir.

Hanedan inşaat güvencesi ile sadece daire değil aynı zamanda müstakil ev ve villa da alabilirsiniz. 32 Evler, Yenimahalle bölgelerinde, Karasu MYO'ya veya denize yakın, alışveriş merkezlerine yakın çok sayıda proje gerçekleştirdik. Karasunun yerli firmalarından olan Hanedan inşaat bu güveni boşa çıkarmamıştır. Denize yakın yazlık daireler çok uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Aynı zamanda Karasu merkezde satılık daire projelerimiz de vardır. Tüm yazlık ve kışlık projelerimizi bu sayfadan görebilirsiniz.

Karasu inşaat firmaları içerisinde olan Hanedan inşaatın teslim ettiği projeler sahipleri tarafından büyük beğeni kazanmıştır. Siz de bu fırsatı kaçırmayın. Sahibiden.com sayfamızı ziyaret edebilrsiniz.

 Karasuda satılık yazlık sahibinden

Karasu satılık yazlıklar Hanedan İnşaatta.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
Tüm Hakları Saklıdır ®
aa....